O nas

Lek. Wet. Karolina Malińska (Właściciel Przychodni)

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia rutynowych badań i diagnostyki, jak również w nagłych przypadkach. Służymy radą i pomocą, a dobro Waszych pupili jest naszym najważniejszym.

W razie jakichkolwiek pytań, uwag, bądź wątpliwości prosimy o kontakt z właścicielem Przychodni tel. 506-157-658.

Historia Lecznicy

Przychodnia Weterynaryjna Dr.Wet powstała z pasji i miłości do zwierząt. Karolina Malińska będąc studentką ekonomii, jako wolontariuszka pracowała systematycznie w przychodni weterynaryjnej już od 2009 roku. Po paru latach pracy w biurze rachunkowym, zdecydowała się na rewolucję w swoim życiu zawodowym, ukończyła  Technikum Weterynarii , a następnie ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W 2018 powstała Przychodnia Weterynaryjna Dr.Wet na Ursynowie na ul. Pustułeczki 30, która w 2022 roku zmieniła lokalizację na Kabaty na ul. Zaruby 9 w związku z jej dynamicznym rozwojem. 

Nominowana w kategorii Lekarz Weterynarii
-> Karolina Malińska

Nasza przychodnia

Opinie

Laura Lessing
Laura Lessing
2023-08-11
Bardzo miłe panie, lekarki weterynarii. Niestety ceny kosmiczne 😪 300 zł za zastrzyk, pobranie i badanie krwi oraz usg kota wydają się przesadą. Wrócimy do poprzedniej lecznicy. Ceny połowę niższe, za wszystko (Pod Lipą), równie mili lekarze.
Katarzyna Strzeszewska
Katarzyna Strzeszewska
2023-08-06
Jeśli jest podejrzenie, że Wasz kot choruje na fip, to zapraszam do kontaktu z dr Martą Sochacką- świetna specjalistka
Julia
Julia
2023-07-30
Bardzo polecam. Przyszłam na wizytę kontrolną z bardzo chorą Kotką. Dostałyśmy jasne wytyczne, w punktach, co robić dalej. Kotka zniosła wizytę bardzo spokojnie. Szkoda że mieszkamy tak daleko, ale zdecydowanie warto było się przebijać przez pół miasta.
Piotr Szcześniak
Piotr Szcześniak
2023-07-28
Profesjonalna opieka. Najlepsze miejsce na kabatach.
Paweł Wincenty
Paweł Wincenty
2023-07-11
Zespół uratował mojego ukochanego Psa po infekcji Babeszioza. Akcja odbyła się już po godzinach pracy przychodni, późnym wieczorem! Pełne zaangażowanie płynące z serca! Bedę wam zawsze wdzięczny!
Jakub 'Avalon' Krawczyk
Jakub 'Avalon' Krawczyk
2023-06-23
Bardzo polecamy dr Godlewską i dr Borowczak - doskonale specjalistki od małych zwierząt ❤️
Zuzanna Kubica
Zuzanna Kubica
2023-06-21
Bardzo polecamy tę klinikę - fachowa pomoc, życzliwy zespół i profesjonalne wsparcie! Pani Stomatolog wraz z Panią Anestezjolog przeprowadziły zabieg sanacji i usunięcia zębów u 13-letniego psa. Psiak się wybudził, nie było żadnych komplikacji i wszystko poszło pomyślnie! Serdecznie dziękujemy za pomoc!
Skontaktuj się z nami