
Lek. Wet. Karolina Malińska (od 29 czerwca wraca z urlopu macierzyńskiego na pojedyncze dyżury)
Nr praw. wyk. zawodu: 72326
https://www.instagram.com/karolina_malinska/
https://www.facebook.com/Przychodnia-weterynaryjna-DRWET-339838943188115
Lek. wet Karolina Malińska ukończyła technikum weterynaryjne, a potem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Swoją przygodę z leczeniem zwierząt rozpoczęła w 2009 roku, poszerzając wiedzę i doświadczenie praktyczne w warszawskich przychodniach, a także w oparciu o literaturę i liczne warsztaty oraz konferencje. W 2018 roku otworzyła Przychodnię Weterynaryjną Dr.Wet na warszawskim Ursynowie, której jest właścicielką. Pasjonuje się gastroenterologią, dermatologią oraz chorobami zakaźnymi psów i kotów. Jest szczęśliwym opiekunem kotki Hani i suni Tosi. W wolnych chwilach swoich sił próbuje z rożnym skutkiem w ogrodnictwie.

Dr. N. Wet. Marta Parzeniecka-Jaworska (Kardiolog)
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2008 roku. Zaraz po tym rozpoczęła pracę w całodobowej klinice weterynaryjnej. Od 2012 roku pracuje w SGGW w Zakładzie Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej. W 2014 roku obroniła pracę doktorską, której tematem były badania peptydów natriuretycznych u kotów rasy Maine Coon z kardiomiopatią przerostową. W 2015 roku ukończyła specjalizację z diagnostyki laboratoryjnej. W latach 2020-2021 ukończyła 5-stopniowe szkolenie „Kardiologia Weterynaryjna” w ramach European School for Advanced VeterinaryStudies (ESAVS) University of Luxembourg. Jest autorką wielu publikacji i wykładów.

Lek. Wet. Mateusz Kopacz (CHIRURGIA)
Od Lutego 2023 zapisy internistyczne/konsultacje tylko telefonicznie
Ukończył Medycynę Weterynaryjną na SGGW w 2017 r. Pracował w różnych lecznicach w Warszawie i poza nią od 2012 r. Początkowo jako technik, później jako lekarz. Od początku studiów jeździł po całej Polsce, podpatrując jak wygląda weterynaria w praktyce. Szczególnym zainteresowaniem od zawsze darzył chirurgię i wszelkie techniki operacyjne. Dzisiaj zajmuje się głównie chirurgią weterynaryjną; zarówno psów, kotów, jak i tych mniejszych pacjentów. Po pracy lubi czytać książki, głównie te opowiadające o historii medycyny, o egzotycznych zwierzętach i te o komunikacji pomiędzy zwierzęciem, a człowiekiem. Prywatnie opiekun dwóch kotów przygarniętych z lecznicy: Janusza i Grażyny.

Lek. Wet. Marta Sochacka
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Od 2017 roku pracowała w lecznicy całodobowej. Brała udział w wielu szkoleniach oraz warsztatach m.in. z anestezjologii, gastroenterologii, stanów nagłych. Prywatnie jest właścicielką kota i dwóch maltańczyków. W wolnym czasie uwielbia podróże i chodzenie na ściankę wspinaczkową.

Lek. Wet. Magda Tomszys
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Od 2018 roku związana jest z naszą przychodnią Dr. Wet. Swoją wiedzę poszerzała w kilku warszawskich oraz podwarszawskich lecznicach, a także w klinice całodobowej. Przyjmuje internistycznie psy i koty oraz zajmuje się wykonywaniem badań w naszym laboratorium. Prywatnie właścicielka 14-letniego kundelka oraz dwóch kotów

Lek. Wet. Zuzanna Radwańska (kierownik przychodni)
Ukończyła Medycynę Weterynaryjną na SGGW w Warszawie w 2017 roku. Doświadczenie zawodowe zbierała w kilku lecznicach w Warszawie. W Dr.Wet zajmuje się interną, a także zarządzaniem Przychodnią. Bierze udział w konferencjach i szkoleniach stale poszerzając swoją wiedzę. Prywatnie opiekunka kota o imieniu Kazimierz.

Lek. Wet. Agnieszka Bober (USG)
Absolwentka Szkoly Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas internistycznej pracy w kilku warszawskich lecznicach od 2010 roku poszerzając wiedzę w zakresie ultrasonogarafii weterynaryjnej. Ukończyła liczne kursy z radiologii oraz ultrasonografii. Od 5 lat pracownik Katedry Chorób Małych Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Pracowni Diagnostyki obrazowej. W 2022 uzyskała tytuł specjalisty Radiologii Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na Wydziale weterynarii. Towarzyszka 16 letniego kundelka Reksia i kotki Jojoliny.
Przygotowanie do USG http://dr-wet.pl/index.php/przygotowanie-do-usg/

Lek. Wet. Agata Godlewska
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Drogę zawodową rozpoczęła w 2008 roku. Od 2010 roku specjalizuje się w leczeniu najmniejszych pacjentów – zajęczaków, gryzoni, jeży i fretek. Autorka wielu publikacji naukowych, poszerza wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kursach. Mieszka z Anią, Emi, Wiesią i Sławkiem.

Lek. Wet. Ilona Borowczak
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2016 roku. Od początku pracy zawodowej zajmuje się wyłącznie małymi ssakami – zajęczakami, gryzoniami, jeżami, fretkami. Od czasu studiów bierze udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, szczególnym zainteresowaniem darzy medycynę bólu, ultrasonografię płuc, a ostatnio także hematologię. Przyjmuje pacjentów internistycznych i wykonuje USG klatki piersiowej.

Dr Jacek Wilczak
Specjalista w zakresie żywienia, dietoprofilaktyki i dietoterapii schorzeń metabolicznych. Zwolennik racjonalnego i naukowo umocowanego żywienia psów i kotów. Adiunkt w Zakładzie Dietetyki Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Prowadzi zajęcia z zakresu fizjologii, fizjologii żywienia i dietetyki dla studentów kierunków weterynaria, biologia, biotechnologia, zootechnika. Właściciel czekoladowego labradora i trójkolorowego cavaliera – więc z autopsji wie jak ważna jest właściwie zbilansowana dieta dla prawidłowego wzrostu i rozwoju każdego psa. Autor publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu dietetyki, dietoprofilaktyki i wykorzystania związków biologicznie czynnych w żywieniu człowieka i zwierząt. Ważny element pracy stanowią badania mechanizmów odpowiedzialnych za powstawanie chorób dietozależnych oraz związane z wykorzystaniem związków biologicznie czynnych w konstruowaniu żywności funkcjonalnej. Orędownik szerzenia wśród właścicieli wiedzy na temat odpowiedzialnego i świadomego żywienia ich podopiecznych.

Lek. wet. Rafał Honisz
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Swoją przygodę ze zwierzętami towarzyszącymi zaczął jeszcze w trakcie studiów odbywając staże w lecznicach o profilu ortopedycznym, onkologicznym i internistycznym. Pasjonuje się anestezjologią, której tajniki nieustannie zgłębia podczas szkoleń. W naszej lecznicy zajmuje się interną psów i kotów.

Lek. Wet. Monika Gładysz-Kmieć (Stomatolog)
W 2014 roku ukończyłam Warszawski Wydział Medycyny Weterynaryjnej. Moje główne zainteresowania krążą wokół chorób wewnętrznych psów i kotów, stomatologii i medycyny ratunkowej. Swoje pierwsze doświadczenia kliniczne zdobyłam już podczas studiów w Przychodni Weterynaryjnej Białobrzeska w Warszawie, gdzie po skończeniu studiów również pracowałam. Wciąż poszerzam swoją wiedzę na licznych stażach (m.in. z zakresu stomatologii u dr Any Rejec w Postojnej na Słowenii) i kursach zawodowych (m. in. kurs I i II stopnia sekcji stomatologii PSLWMZ). Prywatnie jestem właścicielką czterech psów, dwóch kotów i chomików dżungarskich.

Technik weterynarii Jagoda Bergel
W 2021 roku ukończyła technikum o profilu technik weterynarii w Piasecznie. Swoją pasje i zamiłowanie do zwierząt rozwijała już w trakcie edukacji szkolnej, pracując w jednej z podwarszawskich przychodni oraz uczestnicząc w wielu kursach. Prywatnie właścicielka kota Tediego.