Lek. Wet. Karolina Malińska

Nr praw. wyk. zawodu: 72326

https://www.instagram.com/karolina_malinska/

https://www.facebook.com/Przychodnia-weterynaryjna-DRWET-339838943188115

Lek. wet Karolina Malińska ukończyła technikum weterynaryjne, a potem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Swoją przygodę z leczeniem zwierząt rozpoczęła w 2009 roku, poszerzając wiedzę i doświadczenie praktyczne w warszawskich przychodniach, a także w oparciu o literaturę i liczne warsztaty oraz konferencje. W 2018 roku otworzyła Przychodnię Weterynaryjną Dr.Wet na warszawskim Ursynowie, której jest właścicielką. Pasjonuje się gastroenterologią, dermatologią oraz chorobami zakaźnymi psów i kotów. Jest szczęśliwym opiekunem kotki Hani i suni Tosi. W wolnych chwilach swoich sił próbuje z rożnym skutkiem w ogrodnictwie.

Lek. Wet. Mateusz Kopacz

Lek. Wet. Marta Sochacka

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Od 2017 roku pracowała w lecznicy całodobowej. Brała udział w wielu szkoleniach oraz warsztatach m.in. z anestezjologii, gastroenterologii, stanów nagłych. Prywatnie jest właścicielką kota i dwóch maltańczyków. W wolnym czasie uwielbia podróże i chodzenie na ściankę wspinaczkową.

Lek. Wet. Magda Tomszys

Lek. Wet. Zuzanna Radwańska

Ukończyła Medycynę Weterynaryjną na SGGW w Warszawie w 2017 roku. Doświadczenie zawodowe zbierała w kilku lecznicach w Warszawie. W Dr.Wet zajmuje się interną, a także zarządzaniem Przychodnią. Bierze udział w konferencjach i szkoleniach stale poszerzając swoją wiedzę. Prywatnie opiekunka kota o imieniu Kazimierz.

Lek. Wet. Dominika Szulc

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Już w trakcie studiów interesowała się diagnostyką obrazowa, rozrodem i endokrynologią małych zwierząt. Odbywała liczne praktyki zarówno w polskich jak i zagranicznych przychodniach weterynaryjnych.

Dodatkowo jest konsultantem i trenerem weterynaryjnym w firmie Vetiss zajmującej się Diagnostyka ultrasonograficzną gdzie dzieli się swoją wiedzą w zakresie obrazowania jamy brzusznej. Swoją wiedzę zdobywała podczas licznych szkoleń, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Ukończyła także kurs ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies ESVS Diagnostic Ultrasound I & II. Na co dzień wykonuje badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej, klatki piersiowej, szyi u małych zwierząt.

Przygotowanie do USG http://dr-wet.pl/index.php/przygotowanie-do-usg/

Dr Jacek Wilczak 

Specjalista w zakresie żywienia, dietoprofilaktyki i dietoterapii schorzeń metabolicznych. Zwolennik racjonalnego i naukowo umocowanego żywienia psów i kotów. Adiunkt w Zakładzie Dietetyki Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Prowadzi zajęcia z zakresu fizjologii, fizjologii żywienia i dietetyki dla studentów kierunków weterynaria, biologia, biotechnologia, zootechnika. Właściciel czekoladowego labradora i trójkolorowego cavaliera – więc z autopsji wie jak ważna jest właściwie zbilansowana dieta dla prawidłowego wzrostu i rozwoju każdego psa. Autor publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu dietetyki, dietoprofilaktyki i wykorzystania związków biologicznie czynnych w żywieniu człowieka i zwierząt. Ważny element pracy stanowią badania mechanizmów odpowiedzialnych za powstawanie chorób dietozależnych oraz związane z wykorzystaniem związków biologicznie czynnych w konstruowaniu żywności funkcjonalnej. Orędownik szerzenia wśród właścicieli wiedzy na temat odpowiedzialnego i świadomego żywienia ich podopiecznych.

https://uo.sggw.pl/pl/wykladowcy/wilczak-jacek/

Rafał Honisz – Student ostatniego roku medycyny weterynaryjnej

Student ostatniego roku weterynarii na SGGW w Warszawie